Vazirlik markaziy appatati

Usmanov Shuxrat

Ijro etuvchi apparat boshligʻi

Shoumarov G‘ayrat

Vazir maslahatchisi

Asrorov Xurshid Qobilovich

Yuridik bo‘lim boshlig‘i

Turayev Iskandar

Vazirning nazorat-huquqiy xizmati boshlig‘i

Adilbekov Davronbek

Ichki audit va moliyaviy nazorat boshqarmasi boshlig‘i
  • 09:00 - 18:00

Aglamov Tuyg‘unjon Baxtiyarovich

Xalqaro aloqalar bo‘limi boshlig‘i

Rustamova Laylo Suvankulovna

Jamoatchilik va ommaviy axborot vositalari bilan aloqalar bo'limi boshlig'i

Murodov Erkin Ergashevich

Umumiy o‘rta ta’lim muassasalari faoliyatini muvofiqlashtirish boshqarmasi boshlig‘i

Akbar Tagayev

Ma’naviy-axloqiy tarbiya boshqarmasi boshlig‘i

Muxamedov Sherzod Nurmuxamedovich

Strategik tahlil, progressiv pedagogik texnologiyalar va ta’lim sohasida yangi tashabbuslarni joriy etish boshqarmasi boshlig‘i
  • 09:00 - 18:00

Saytov Kadambay Geldibayevich

Ta’lim va ishlab chiqarish integratsiyasi bo‘limi boshlig‘i

Sadullayev Sarvar

Maktablarning istiqbolli modellari va davlat-xususiy sherikchilik boshqarmasi boshlig‘i

Shodmonov Zuxriddin

Hududiy bo‘limlar faoliyatini va mahalliy boshqaruv organlari bilan o‘zaro munosabatlarni muvofiqlashtirish boshqarmasi boshlig‘i

Qutliyev Sirojiddin Hamroqulovich

Xalq ta’limi muassasalarini qurilish, ta’mirlash va jihozlashni muvofiqlashtirish boshqarmasi boshlig‘i

Abdullayev Akobr Shokir oʻgʻli

O‘quvchi va yoshlar tashkilotlari bilan ishlash boshqarmasi boshlig‘i
  • 09:00 - 18:00

Axmedov Fayzilla Xodjiyevich

Bolalarni ijtimoiy himoyalash va qo‘llab-quvvatlash boshqarmasi boshlig‘i

Karabayev Murodjon

Maktabdan tashqari ta’lim, sport va turizmni tashkil etish boshqarmasi boshlig‘i

Azamova Muxayyoxon A’zamxodjayevna

Donor va grantlar bilan ishlash sho‘basi mudiri

Ilxom Siradjev

Moliyaviy tahlil va rejalashtirish boshqarmasi boshligʼi

Shokirov Jamshid Uktamovich

Moliyalashtirish va buxgalteriya hisobi boshqarmasi boshlig‘i

Yeshnazarov Shaxboz Asanbayevich

Davlat xaridlari bo‘limi boshlig‘i
  • 09:00 - 18:00

Rustamov Elmurad Dilmuratovich

Investitsiyalarni jalb qilish va ularni monitoringi bo‘limi boshlig‘i

Ermatov Doniyor Saitqulovich

O‘quv jarayonini metodik jihatdan ta’minlashni rivojlantirish boshqarmasi boshlig‘i
  • 09:00 - 18:00

Xoʻjaqulov Laziz Choriyevich

Ta’lim sifati monitoringi boshqarmasi boshlig‘i
  • 09:00 - 18:00

Maxmudov Miraziz Mirzoidovich

Kadrlarni tayyorlash, qayta tayyorlash va malakasini oshirishni muvofiqlashtirish bo‘limi boshlig‘i
  • 09:00 - 18:00

Xamutov Uchqun Irisvayevich

Darsliklar va oʼquv-metodik majmualar yaratishni muvofiqlashtirish shoʼʼbasi

Vakant

Axborot-kommunikatsiya texnologiyalarini joriy etishni muvofiqlashirish bo‘limi boshlig‘i
  • 09:00 - 18:00

Hasanov Baxtiyor Maxamatsoliyevich

Xalq ta’limi muassasalari mulkidan samarali foydalanishni muvofiqlashtirish bo‘limi boshlig‘i
  • 09:00 - 18:00

Хasanov Аl'bert

Xodimlar bilan ishlash boshqarmasi boshligʼi
  • 09:00 - 18:00

Zafarjon Tadjibayev

Tashkiliy-nazorat va tahlil boshqarmasi boshlig‘i
  • 09:00 - 18:00

Aberkulov Bazarboy

Xalq ta’limi sohasidagi islohotlarga ko‘maklashish jamg‘armasi faoliyatini tashkil etish sho‘’basi mudiri
  • 09:00 - 18:00

Raxmonov Umid

Fan olimpiadalari bo‘yicha iqtidorli o‘quvchilar bilan ishlash departamenti boshlig‘i

Fazilov Djamoliddin Kamolitdinovich

Olimpiadalarni tashkil etish boʼlimi bo‘shlig‘i
  • 09:00 - 18:00

Qurbonov Farrux Ergashevich

Nazorat materiallarini tayyorlash boʼlimi boshligʼi
  • 09:00 - 18:00

Xurramov Sanjar Ravshanovich

Iqtidorli yoshlar bilan ishlash boʼlimi
  • 09:00 - 18:00

Kutliyev Firdavs Oripovich

Monitoring boʼlimi boshligʼi
  • 09:00 - 18:00

Raximbayeva Xilola

Devonxona mudiri

Vakant

Xalq taʼlimi vazirining maʼnaviy-maʼrifiy ishlar samaradorligini oshirish, davlat tili toʻgʻrisidagi qonun hujjatlariga rioya etilishini taʼminlash masalalari boʻyicha maslahatchisi
  • 09:00 - 18:00